Hakkımızda

Gelin Hayallerinizi Birlikte İnşa Edelim

Hakkımızda
ŞİRKET HAKKINDA

Yeni projeler için yenilikçi tasarımlar ve teknolojik çözümleri getirmek tutkumuzdur.

Artendio Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Taahhüt İnşaat LTD. ŞTİ 2021 yılında üniversiteden sınıf arkadaşı Mert Yeşil ve Hakan Dokumacı tarafından kurulmuştur. Kurucu ortaklardan Mert Yeşil halen Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Yapı İşletmesi Anabilim Dalı Yüksek Lisans programında çalışmalarına devam etmektedir. Diğer ortak Hakan Dokumacı ise Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Yapı Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programında çalışmalarına devam etmektedir. Kuruluş amacı olarak mühendislik hizmeti almış yapılar inşa etmeyi kendilerine misyon edinmişlerdir. Bu doğrultuda gelecekte uluslararası piyasada yer alma hedefiyle çalışmalarına hızla devam etmektedirler.

Prensipler

Müşteri Odaklı Çalışma

Çalışmalarımıza başlamadan önce müşteri ihtiyaçları detaylandırılarak buna uygun bir iş programı yapılır ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlanır. Hazırlanan bu iş programı sayesinde ihtiyaçlara özgün, katma değerli, ekonomik sonuçlar elde edilir. Ayrıca teknik ekibe sahip olmanın sağladığı avantajlar doğrultusunda bu iş programa dinamik bir yapı kazandırılarak anlık çözümler elde edilir. Bu programlı çalışmanın bizlere sürdürülebilirlik ve istikrar kazandırdığına inanmaktayız.

Sonuç Odaklı Çalışma

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan programa sadık kalmak amacıyla gerekirse fazla mesai harcayarak projelerini zamanında bitirmek asıl hedefimizdir. Bu doğrultuda günümüz inşaat teknolojileri takip edilerek uygun ve ekonomik çözümler sunarız.

Girişimcilik

Bünyemizde bulundurduğumuz teknik ekibimizle birlikte, her zaman daha iyisini yapabileceğimize olan inancımızla, araştırarak yeni fikirleri uygulama yolunda ticari faaliyetlerimizi çeşitlendirmekteyiz.

Sağlık ve Güvenlik

Faaliyetlerimiz sırasında çalışan sağlığı , iş sağlığı ve güvenliği ve çevre sağlığı ilkelerimizden asla taviz vermeyerek yerel yasa ve yönetmeliklere uygun çalışma ortamları oluşturmaktayız.


Mesaj gönder
Türkiye
Artendio Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Taahhüt İnşaat LTD. ŞTİ

Atatürk Caddesi No 398 K:7 / 713 Dalyan Gümrük İşhanı Alsancak Konak / İzmir